גיוס מדריכים לסניף אשקלון וסניף חדרה

בשבוע שעבר התקיימו פגישות בבתי ספר באשקלון ובחדרה לשם גיוס מדריכים לקראת קורס ההדרכה הראשון שצפוי להיערך בכל סניף בסוף חודש מאי.

בסניף אשקלון, הרכז אשר אליאס, ארגן את יום הגיוס בתיכונים מקיף ה’ ומקיף ב’. מנכ”ל התנועה ברק אברהם הצטרף אליו ויחד עברו בכיתות, כשברק מספר לתלמידים על התנועה, החזון, הערכים ותפקיד המדריך.

ברק הבהיר שהתנועה מחפשת בני נוער רציניים שמוכנים לתרום לחברה, בעלי יכולת הדרכה, שמתחייבים להשקיע ולהתמיד, והם מלאי מוטיבציה ורצון להוביל שינוי חברתי בשכונה, בעיר ואף להשפיע על החברה כולה.

אחת המחנכות אמרה בתום דבריו של ברק, שבעקבות ההיכרות עם אניה באניה היא רוצה בעצמה להצטרף לתנועה, ונער שנכח בכיתה הוסיף שהוא מתרשם מכך שבאניה באניה משקיעים גם במדריכים ולא רק בחניכים.

בני הנוער שגילו עניין הוזמנו לראיון ואלה שעברו את שלב הריאיון ייקחו חלק בקורס ההדרכה.

בסניף חדרה נערך תהליך דומה בבתי הספר תיכון חדרה ובית ספר עמל. ארגנה את היום רכזת הסניף יהודית קללאו, שעברה בין הכיתות יחד עם ברק אברהם שהציג לבני הנוער את התנועה.

בשני הסניפים יעברו המדריכים החדשים את קורס ההדרכה שיימשך כשלושה חודשים ובמהלך חופשת הקיץ. בתחילת ספטמבר המדריכים יגייסו את החניכים. ואנחנו מקווים ששנת תשפ”ג תיפתח עם שני סניפים פעילים וצומחים שכל אחד מהם מכיל למעלה מ-170 חניכים, מדריכים ובני נוער שלא ידריכו אך יצטרפו לפעולות העשרה לנוער שניתנות בתנועה.

אנחנו מאחלים מכאן בהצלחה למדריכי התנועה החדשים ולרכזי הסניפים שמובילים את הפעילות.

 

עקבו אחרינו

צרו עמנו קשר