הסתיים קורס ההדרכה הראשון בסניף אשקלון

ביום ראשון ה-20.11.22, נערך טקס בסניף אשקלון, לרגל סיום קורס ההדרכה הראשון של הסניף. למעמד החגיגי הגיעו החניכים עם הוריהם. כיבדו אותנו בנוכחותם נציגי העירייה; הגברת דפנה עמירה ביטון מנהלת אגף תרבות נוער וספורט, יועץ ראש העיר מר גבריאל טגבו, מנהל מתנ"ס חבצלת שמארח את הסניף מר שי דמטאו, והרכז מר יאיר סיאני.

מנכ"ל "ביחד – אניה באניה", ברק אברהם, פתח בדברים וסיפר למדריכים ולהוריהם על התנועה וערכיה, מציג תמונות מהמפעילויות השונות שהיו בקורס. עוד סיפר ברק על התוכניות השונות שקיימות בתנועה להעצמת המדריכים וביניהן על ליווי של מנטורים, אנשי מקצוע שונים, שיחנכו את בני הנוער בתחומים לבחירתם.

הגברת ביטון בירכה את המדריכים ואמרה להם כי הם אלה שאחראים על חייהם. "זה לא משנה אם אתם תלמידים טובים או לא תלמידים טובים, עכשיו. אתם לא צריכים להיות מצטיינים כדי להצליח. תזכרו שאתם ורק אתם אלה שקובעים את עתידכם ולא אף אחד אחר," עודדה.

רכזת התפעול של התנועה, ציפי פקדו סמני, שהובילה בחודשים האחרונים את הקורס וחניכיו, סיפרה על האווירה הטובה ועל העבודה הנהדרת של המדריכים. עוד דיברו נציגי החניכים, שסיפרו על חוויותיהם ועל הערכים שקיבלו במהלך הקורס.

למדריכים חולקו תעודות וחולצות ובקרוב הם יתחילו בגיוס חניכים לסניף. אנחנו מאחלים להם בהצלחה ויודעים שהולכת להיות שנת פעילות נהדרת.