הסתיים קורס ההדרכה הראשון בסניף חדרה

מחזור ראשון של מדריכים מסניף חדרה הצטרף ביום חמישי ה-17.11.22, למערך ההדרכה של התנועה. בתחילת הערב החגיגי, בנוכחות המדריכים הצעירים והוריהם, הציג ברק אברהם המנכ"ל את "ביחד – אניה באניה".

ברק סיפר על חזון התנועה והערכים לפיה היא פועלת, בהם: שיוויון הזדמנויות, העצמה, ושינוי חברתי בהובלת הנוער. עוד סיפר להורים על התכנים בקורס שהדגישו את יכולת העבודה בצוות, ראיית האחר, אחריות, בניית מערכי שיעור ערכיים, ועמידה מול קהל. ברק אף שיתף בתמונות מהפעילויות שכללו, בין השאר, ביקור ופגישה עם נשיא המדינה מר יצחק הרצוג.

בהמשך הערב בני הנוער דיברו וסיפרו, כל אחד בתורו, מה קיבלו ולמדו בקורס במהלך החודשים האחרונים. אחד המדריכים סיפר כי הוא זכה לעמוד מול קהל, דבר שלא היה מעלה בדעתו לעשות לפני הקורס, ואחת המדריכות סיפרה שזכתה להכיר ילדים, שלא הייתה מכירה אחרת.

נציג ההורים, שאף תורם מזמנו לסניף, התייחס בדבריו לחשיבות הרבה של המעורבות החברתית, מביע את הערכתו ונכונותו להמשיך ולעזור לסניף הגדל. בתום הדברים קיבלו המדריכים הצעירים תעודות סיום וחולצות, כשכל חניך מוזמן לבמה ביחד עם הוריו. כיבוד הוגש ובסיום הערב נפתחה קבוצת וואטסאפ עבור ההורים שהביעו רצון להיות מעורבים בנעשה בתנועה.

אנחנו מאחלים מכאן בהצלחה למדריכים החדשים שיתחילו בקרוב בתהליך גיוס החניכים לסניף, ולאחריו יתחלקו לזוגות ויחלו את שנת הדרכה.