מחזור ב' בסניף נתניה בערב גיבוש בין סיום להתחלה

בוגרי מחזור ב' מסניף נתניה יצאו יחד לערב גיבוש, בו הם ציינו את סיום קורס ההדרכה ותחילת הפעילות עם החניכים. בקורס שנמשך כשלושה חודשים למדו המדריכים על התנועה וערכיה, על דמות המדריך, מתודות הדרכה, בנייה של מערכי שיעור, עמידה מול קהל ועוד.

לאחר סיום הקורס, המדריכים הצעירים גייסו חניכים לתנועה בשכונות ובבתי הספר, התחלקו לזוגות ולאחרונה החלו להדריך, מצטרפים לבוגרי קורס ההדרכה ממחזור א' שמדריכים זו השנה השנייה. הפעולות נכנסו לשגרה ומתקיימות פעם בשבוע בסניף נתניה ששוקק בילדים, בני נוער ועשייה.

במסעדה על חוף הים, עצרנו לרגע – ברק המנכ"ל, נגה רכז הסניף ובוגרי הקורס – כדי לציין את המעבר מחניכים למדריכים ולהודות לקבוצה הצעירה שמדריכה, מתנדבת ותורמת מזמנה. שידעו שדבר מכל זה אינו מובן מאליו. לאחר ארוחה טובה, שיתפו המדריכים הצעירים בתהליך שעברו ומה קיבלו מהקורס. סביב השולחן עלו נושאים כמו ביטחון עצמי שגבר, אחריות שגדלה, דימוי עצמי שהשתפר והנאה מהדרכה. עוד הוסיפו שהם גאים ושמחים לתרום לחברה וחשים שהם חלק ממשהו גדול.

אנחנו מודים לנגה אייטגב רכז הסניף שארגן את הערב ומוביל את קבוצת המדריכים בתשומת לב וברגישות. ומאחלים בהצלחה לצוותי ההדרכה של הסניף – החדשים והוותיקים.