סניף נתניה מסיים שנה

בערב גיבוש במסעדה בעיר נתניה, חגגו המדריכים את סיום שנת ההדרכה הראשונה בסניף. יחד עם ברק אברהם מנכ"ל התנועה וציפי פקדו רכזת הסניף, סיכמו המדריכים את השנה.

המדריכים סיפרו על התחושות, הבעיות וההצלחות שחוו במהלך השנה, מציינים שתחילת השנה היתה מאתגרת אך ככל שהשנה התקדמה, הם חשו בטוחים יותר מול החניכים, למדו להתמודד עם הבעיות ולהעביר את הפעילות באופן זורם ובטוח.

אחת המדריכות סיפרה על האמון שנוצר בינה לבין החניכים ושהיא מרגישה משמעותית עבורם. מדריכה אחרת סיפרה עד כמה ההדרכה ביגרה אותה ולימדה אותה לפתח סבלנות, סובלנות והקשבה. לדברים אלה הצטרפו מדריכים רבים שהסכימו שההדרכה הפכה אותם למכילים וקשובים יותר.

מדריך נוסף סיפר על אחד החניכים שנהג להפריע להדרכות ורק לאחר שהציב לו גבולות, מסביר לחניך שעליו לכבד את כללי ההתנהגות והתקנון הקבוצתי כמו כולם, החניך נרגע והשתלב בקבוצה. מדריכה נוספת סיפרה על חניכה שכל כך נהנתה במהלך השנה עד שביקשה שהפעילות בתנועה תהיה בכל יום ולא אחת לשבוע ואף ציינה באילו ימים היא פנויה וניתן מבחינתה להוסיף פעילות.

ציפי, רכזת הסניף שארגנה את הערב וליוותה את המדריכים במהלך השנה, אמרה שהיא גאה בהם על שנה מופלאה ועל תרומה לחניכים שמחכים קצרי רוח לפעילות השבועית. היא ציינה את ההשקעה הרבה של המדריכים שלעיתים כרוכה בנסיעה של שלושה אוטובוסים מביתם אל הסניף, ועל כך שהפכו את התנועה למשמעותית בעיר נתניה.

מנכ"ל התנועה ברק, שיבח את המדריכים, הודה להם וסיפר להם על פרויקט הליווי שהחל בסניף, בו מנהלים בהייטק חונכים מדריכים מהסניף, ועל תוכניות נוספות שמטרתן לקדם ולהעצים את המדריכים.

במהלך הקיץ הסניף ימשיך לפעול ומתוכננות בו פעילויות קיץ לחניכים ולמדריכים.