מדריכי התנועה בסרטון מטעם בית הנשיא לכבוד חגיגות ה־75 למדינה

ביום רביעי ה־29.3.23, הוזמנו נציגי התנועה להשתתף באופן פעיל בסרטון שבו מופיעים לצד נשיא המדינה, חניכים מתנועות הנוער בארץ. הסרטון הופק לרגל חגיגות יום העצמאות ה־75 למדינת ישראל (כן ירבו). וכך מספר חודשים לאחר ביקורנו האחרון שהתקיים בתשעה באב, הוזמנו לפעילות נוספת מטעם בית הנשיא.

הקשר בין התנועה ללשכת הנשיא נוצר והתחזק דרך הביקורים השנתיים של חניכי קורס ההדרכה, שמגיעים לסיור בכל שנה, כחלק מהתוכנית להכרת מוסדות המדינה שכוללת את בית הנשיא, כנסת ישראל ואת בית המשפט העליון.

לפארק במודיעין הגיעו מדריכי התנועה מאשקלון, חדרה ונתניה, עם חולצות התנועה, דגלי התנועה ודגלי ישראל, ונפגשו עם נציגים מתנועות הנוער השונות בארץ. הכמות הגדולה של נציגי ביחד – אניה באניה, החולצות הלבנות והשמחה שבלב, משכו את תשומת לב המפיקים ששאלו שאלות והתעניינו בתנועה.

לאחר מספר חזרות, בני הנוער צעדו מהפארק אל נאות קדומים והצטלמו עם נשיא המדינה, כשמצלמות ההפקה מתעדות את מה שייערך לסרטון שיוקרן ביום העצמאות.

החוויה של החניכים בתום יום הצילומים הייתה טובה וכשהתפזרו כל אחד לעירו, חשבו על כך שהם נמנים עם מספר לא גדול של אנשים שהיו לצדו של הנשיא, בסרטון לרגל חגיגות 75 שנה למדינה.

הבני הנוער שלקחו ביום המרגש הזה, סיכמו שזה אחד הימים המעצימים בחייהם.